Z šály, kulichu a rukavic se stali moji nejlepší přátelé :D

30. listopadu 2010 v 19:09 | Zuzka |  Různé
Tak a je tu sníh. Dny jsou kratší a kratší a lidé jsou stále unavenější. Světlo, které normální člověk potřebuje k životu já skoro nevidím, protože když jdu ráno do školy, je ještě tma a krásná jinovatka. A když ze školy vylezu, je tma zase, jdu domů a dívám se na svůj stín přes zář pouliční lampy. Přemýšlím, jaký má můj život vlastně smysl? Je tak nudný..Takový jednotvárný. Vždyť nedělám nic jiného než: 1) Spím
                                                2) Jím
                                                3) Učím se
                                                4) Cvičím na klavír- k nepřílišné radosti

Známka radosti? Kde? Že by za to mohlo počasí?

NE! Nemůžu to svádět na přírodu, protože příroda nemůže za mojí chaotickou povahu, za to, že jsme dostali nařízeno, abychom měli domácí úkoly podepsané a já je vždycky zapomenu mamce předložit..tak stupidní, příjdu si jako v první třídě, kdy jsme za každý zapomenutý úkol dostali černý puntíček..

Venku je zima, jsem nabalená a stejně mi to nestačí. V botech mám za chvilku kaluže, pod šálu mi profukuje studený vítr, ale stejně. Co bych si bez těhlech "pomocníků" počala...?

 Poraďte prosím! Co pomáhá na špatnou náladu?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ma*y Ma*y | Web | 1. prosince 2010 v 16:54 | Reagovat

Nepomůžu, v týdnu jsem na tom stejně. Ale víkendy musí stát za to. Nevím kolik ti je ale o víkendu si vždycky někam vyrazíme s kamarádama a nezáleží na tom jestli je tma nebo světlo, zima nebo teplo. :))

2 Kikulka Kikulka | Web | 2. prosince 2010 v 7:27 | Reagovat

onb yla jsem na tom stejěn. Do školy ze školy vždy za tmy. Teď ležím doma z pořádným nachlazením. Je to neuvěřitelné, jak se mi nálada zvedla.
Jsem sice odříznuitá od kamrádů ze školy ale aspoň mám už daleko lepší náladi. U mě za to mohl asi nedostatek odpočinku. Náladu mitaké zvedly činnosti, které dělám moc ráda i když na ně nemám čas. Ale teď když vegetím se nudím a na to jsem moc aktivní člověk. Já se nudit pprostě nesmím a musím něco dělat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama