Po prázdninách=náraz

1. listopadu 2010 v 17:46 | Zuzka |  Deníček
Tak a zase pondělí..chtěla bych shrnout svoje prázdniny:
No, nebyly tak zajímavé, jak jsem si plánovala před nima...v sobotu a v neděli jsem byla "pracovat" :D no..spíš mamka mi dohodila takovou malou brigádu-uváděla jsem pěveckou soutěž: kdo bude zpívat, co bude zpívat a tak dál..

Jenže na týhle povedený soutěži jsem taky chytla pořádnou rýmu a kašel..takže pak tři dny nemocná..hm..pak už jsem se jenom flákala..no ale flákala jsem se až moc..učení jsem hodila za hlavu a včera jsem zjistila, že bych se měla učit..a nebylo toho málo..inu samá problémový předměty..a to jsou: Matika, Fyzika, Zemák, Příroďák, Děják,němčina..:D vim, není jich málo.

Vždycky když přinesu žíkovskou a známky v ní nejsou nijak pěkné, tak rodiče konstatují, že kdybych víc chtěla, bylo by to lepší..Jenže: MNĚ SE NECHCE! Ano..nechce se mi pitvat žížaly o příroďáku..chudáčci malí, někdo je zabije jenom kvůli studentským účelům..copak už tak nemají život obtížný??!

No a teď? Teď je pondělí, mamka viděla žákovskou a málem jí kleplo..učila jsem se děják, ale do hlavy mi nějak nic neleze..achjooo..:((  A jestli mě zítra někdo vyzkouší, tak jsem na onom světě..:D

Už končim, jsem nějaká unavená a asi bych se ještě měla jít učit..pokud mě ale opravdu někdo zítra vyzkouší a já to podělám, tak to tady asi začne hnít, protože mamce už určitě dojde trpělivost..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ma*y Ma*y | Web | 1. listopadu 2010 v 20:53 | Reagovat

S tím učením, nejsi v tom sama. Dneska jsem totálně zvorala fyziku a to hlavně proto, že mi učitel našel tahák z kterýho jsem nestihla nic opsat. :D Naštěstí ale zapracoval mozek a něco málo jsem tam napsala. Tak držím palce a doufám že ti to zítra dopadne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama