Listopad 2010

Z šály, kulichu a rukavic se stali moji nejlepší přátelé :D

30. listopadu 2010 v 19:09 | Zuzka |  Různé
Tak a je tu sníh. Dny jsou kratší a kratší a lidé jsou stále unavenější. Světlo, které normální člověk potřebuje k životu já skoro nevidím, protože když jdu ráno do školy, je ještě tma a krásná jinovatka. A když ze školy vylezu, je tma zase, jdu domů a dívám se na svůj stín přes zář pouliční lampy. Přemýšlím, jaký má můj život vlastně smysl? Je tak nudný..Takový jednotvárný. Vždyť nedělám nic jiného než: 1) Spím
                                                2) Jím
                                                3) Učím se
                                                4) Cvičím na klavír- k nepřílišné radosti

Známka radosti? Kde? Že by za to mohlo počasí?

NE! Nemůžu to svádět na přírodu, protože příroda nemůže za mojí chaotickou povahu, za to, že jsme dostali nařízeno, abychom měli domácí úkoly podepsané a já je vždycky zapomenu mamce předložit..tak stupidní, příjdu si jako v první třídě, kdy jsme za každý zapomenutý úkol dostali černý puntíček..

Venku je zima, jsem nabalená a stejně mi to nestačí. V botech mám za chvilku kaluže, pod šálu mi profukuje studený vítr, ale stejně. Co bych si bez těhlech "pomocníků" počala...?

 Poraďte prosím! Co pomáhá na špatnou náladu?

Raději mažu stopy na předem prohraném bojišti!

2. listopadu 2010 v 15:00 | Zuzka |  Pod lupou
O čem se to chystám mluvit?? No..o nepřátelích autorských blogů..Už trochu víte?? Ano, chystám se mluvit o kopírácích a jiných "zrůdách" :D

Inu, jenom málokdo se živě setká se světovými celebritami např.: Johnny Depp a další..no a jak teda pak můžou mít fotku právě s touhle celebritou?? :D Kdyby jí zkopírovaly a daly zdroj prosím, ale oni mají ještě tu drzost jí vydávat za svojí a se slovama: Kopíruj s touhle ikonkou viz. v menu, hrdě článek zveřejní..To je jedna kategorie..u téhle jsem se snažila jim vysvětlit, co je to autorství-bezúspěšně..

Další skupina je ta, kterávlastně nekopíruje, ale zvyšuje si návštěvnost z různých: bleskovek, kusovek, rychlovek a já nevím co všechno..zakládají soutěže třeba: SONC, SONB a podobné blbosti..když už jsme u toho "SONB" = Soutěž O Nejlepší Blog...nejlepší?? nejde tam o kvalitu, ale o počet hlasů a to mně příjde dost ubohý..a taky mě pekelně naštve, když mi blogař tohoto typu napíše třeba tenhle komentář: "hlasni pls na stránce té a té, pod jménem tímhle a tímhle, neber to jako reklamu" A jako za co to mám brát??! Za komentář k tématu? Zabít..! :D

A třetí skupina opět nekopíruje, ale píše jako malé děcko- u malých děcek to neberu, ty si zakládají blog jako zábavu, když není co jinýho dělat..ale jinak? Čtrnáctiletý holky napíšou článek:"Jdu jíst svíčkovou, mějte se lidi!" .¨..? Hodnota článku jim asi nic neříká..

Tahle skupina taky velice ráda píšedo Tématu týdne, ale vlastně se to toho téma vůbec netýká: třeba: "Mám řízek a vy ne, heč" nebo tak nějak to bylo..jo opravdu tématické k Halloweenu..:D

Trochu jsem si zakritizovala..dělá mi to dobře :DD Ale ani já a moje články nejsou něco extra..avšak mám aspoň úctu-k čemu? no třeba k originalitě a autorství..

Po prázdninách=náraz

1. listopadu 2010 v 17:46 | Zuzka |  Deníček
Tak a zase pondělí..chtěla bych shrnout svoje prázdniny:
No, nebyly tak zajímavé, jak jsem si plánovala před nima...v sobotu a v neděli jsem byla "pracovat" :D no..spíš mamka mi dohodila takovou malou brigádu-uváděla jsem pěveckou soutěž: kdo bude zpívat, co bude zpívat a tak dál..

Jenže na týhle povedený soutěži jsem taky chytla pořádnou rýmu a kašel..takže pak tři dny nemocná..hm..pak už jsem se jenom flákala..no ale flákala jsem se až moc..učení jsem hodila za hlavu a včera jsem zjistila, že bych se měla učit..a nebylo toho málo..inu samá problémový předměty..a to jsou: Matika, Fyzika, Zemák, Příroďák, Děják,němčina..:D vim, není jich málo.

Vždycky když přinesu žíkovskou a známky v ní nejsou nijak pěkné, tak rodiče konstatují, že kdybych víc chtěla, bylo by to lepší..Jenže: MNĚ SE NECHCE! Ano..nechce se mi pitvat žížaly o příroďáku..chudáčci malí, někdo je zabije jenom kvůli studentským účelům..copak už tak nemají život obtížný??!

No a teď? Teď je pondělí, mamka viděla žákovskou a málem jí kleplo..učila jsem se děják, ale do hlavy mi nějak nic neleze..achjooo..:((  A jestli mě zítra někdo vyzkouší, tak jsem na onom světě..:D

Už končim, jsem nějaká unavená a asi bych se ještě měla jít učit..pokud mě ale opravdu někdo zítra vyzkouší a já to podělám, tak to tady asi začne hnít, protože mamce už určitě dojde trpělivost..