Podzim vešel do dveří

17. října 2010 v 19:13 | Zuzka |  Různé
a s ním i chlad...nejdřív jsem chtěla napsat, že klepe na dveře, ale dospěla jsem k zajímavému zjištění, že podzim už dávno začal :D Ano...musím říct, že jsem tak trochu "zaspala"...nebo jinak: proseděla jsem celé dny u učebnic, protože naši učitelé mají nutkavou touhu nám nám v nejlepším případě přivést psychické zkolabování...

Opravdu..píšeme každý den třeba pět testů a k tomu ještě některé z učiva minulého roku..to si někdo myslí, že si to stále pamatuju?? Ne, sloní paměť jsem na sobě opravdu nikdy nezaznamenala...a tak jsem nějak prostě vypustila tu změnu za okny, padající listí, které zatím není tak barevně, jak bych očekávala, ale už je na nich ten podzim kapánek znát..

Moje "nejtajnější" přání v tomhle ročním období je: mít všechny povinnosti, testy a podobné věci za sebou, sednout si k topení, s knížkou a jasmínovým čajem..poslouchat jak venku bubnují provazy deště na parapet..ale je to moc bezstarostná představa na to, aby se stala realitou..

.
Mám ale podzim moc ráda a mám k tomu hodně důvodů: příjde mi jako období, kdy se nejlépe sní a tvoří! Potom se mi taky děsně líbí ty neuvěřitelně krásné barvy! A pak je jeden zcela prostý důvod, že mám v listopadu narozeniny! :))

Podzim má ale taky ty své "ALE"..a těch je někdy až přespříliš..nejhorší je právě ten nával písemek a fakt, že si už nevystačím pouze s mikinou...

Nevím proč, ale stále jsem unavená...mamka mi říká, že je to proto, že nechodím brzo spát, ale už jsem několikrát šla spát i v půl deváté a další den jsem nepoznala sebemenší výsledek..Ach to ospalé počasí...:))

                                         Ale krásné počasí...
                                                          Bez tohoto období si nedokážu představit svět..
                                                                             Loučí se
                                                                                           Ospalá Zuzka
Zdroj obrázku:http://iam.kryspin.net/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kikulka Kikulka | Web | 18. října 2010 v 15:53 | Reagovat

Také nevím kam dřív skočit. testy se hrnou i se špatnými známkami a to učení je nehorázné. Pořád po nás něco chtějí a našprtat se to holt musí. divm se, že někdo z toho ještě nezkolaboval a dali by ho do novin jako odstrašující případ a tím by to možná lehce ustalo.

Každopádně si aspoň o víkendu najdu chvíli na počtení povinné četby (musím ji přečíst, nic jiného mi bohužel nezbývá), ale taky  navýrobu kofoláčků, výzdoby, malování nebo něco kreativního.
Doufám, že i ty si na to chvilku najdeš a svoji  tvorbu nám ukážeš a hlavně to zvládni ve škole

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama