Už je to skoro rok...

9. května 2010 v 15:01 | Zuzka |  Okolo blogu
Takže: nejdřív řeknu, jak jsem se dostala k tomu, napsat tenhle článek...je to úplně jednoduché :D...to jsem ve čtvrtek byla doma, neměla jsem, co dělat, do psaní se mi nějak extra moc nechtělo a tak jsem si pouze pročítávala staré články...při tom jsem zjistila, že můj blog bude za chvilku slavit narozeniny-svoje první narozeniny a to: 16.května...16.května se událo tolik věcí o kterých bych se ráda zmínila:
Za prvé-přestoupila jsem z "kopíráckého" blogu na ten "nekopírácký"-na ten originální, kam budu moct říkat své názory internetovému světu, aniž by mne někdo mohl za rohem pomlouvat :) tenhle den byl pro mne opravdu stráášně důležitý :)
Za druhé-jsem získala na tomto blogu opravdové blogové přátele(vím že o tom melu asi po sto padesátý :D) a za ty sem mnohem vděčnější než za moje tehdejší "SBénka", která uměla napsat asi jedinou větu a to tak akorát: ahojky, jak je? Obíhám!
Není na nic když uživatelé obíhají jïné blogy na kterých jsou asi vetřinu, podívají se na další zkopírovaný článek, ani ho nečtou a napíšou právě tenhle komentář-o komentářích asi ještě něco napíšu-někdy později možná :)...nejde mi ani tolik o návštěvnost- i když samozřejmě, že když na mém blogu nikdo nebyl, tak mě to trochu zamrzí, ale vždycky si říkám, že líp už prostě psát nedokážu a tak nemá cenu nad tím smutnit :)
A za třetí- bych vám všem, co tenhle blog za ten rok navštěvovali: za vaši božskou trpělivost :)...vím, že začátky se mnou nebyly lehké a články za nic moc nestályy! tahle věc je pořád v běhu a já se snažím pořád zlepšovat...takže doufám, že už alespoň mé články stojí za těch pár minutek k přečtení :)
A dodatek: vím, že si můj blog prožil ledacos-často byl jako opuštěné dítě, které nikdo nechce a ke kterému se nikdo nechtěl vracet...jindy byl zase plný radosti a enrgie :)
                  Děkuju zastálé návštěvníky, jejich komentáře a názory, děkujublogu, že sem můžu psát své úvahy a myšlenky, děkuji všem, kterým se podařilo mě dokopat k tomu, abych zase začala blogovat...:) a zároveň přeji mému blogu: všechno nejlepší! :)
                                                                                    Zuzka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zmražená Opice Zmražená Opice | Web | 9. května 2010 v 18:49 | Reagovat

Udělala jsi dobrou věc, když si přestoupila z kopíráckého blogu na nekopírácký :) Já vůbec nechápu smysly těch kopíráckých blogů, ti lidi je mají podle mě jenom proto, aby je měli :)

2 Kikulka Kikulka | Web | 9. května 2010 v 20:41 | Reagovat

Gratuluji tvému blog, ale i tobě ! Musím uznat, že jsi jedna z mála, která má skvělý blog, který mě baví pořád číst. A jestli ti můžu doporučit, skrýj si toplist. Pak se budeš dívat jen na komentáře a to je mnohem, mnohem lepší. Vždycky see těším na každý nový komentář, pochvalu mě za to, že jsem článek napsala a někdo to strpěl až do konce a přečetl ho celý.
P.S. A jestli můžu něco tvému blogu popřát tak ať má : i nadále skvělé články, vysokou návštěvnost a tak úžasnou autorku jako si ty !!!!!!

3 Zuzka-majitelka blogu Zuzka-majitelka blogu | Web | 10. května 2010 v 13:05 | Reagovat

1-taky moc nechápu smysl kopíráckých blogů-snad jen jim dělá dobře, když jim nějaký kopírák napíše že má hezký blog i když je to tomu kopírákovi uplně ukradené, jenom chce, aby uživatel kliknul na jeho odkaz a zvýšil mu tím  návštěvnost...
2-tebe si na blogu a vůbec jako člověka moc vážím a tvůj blog mě nikdy neomrzí-máš taky jeden z mála krásných a originálních blogů se skvělými články-jsem ráda že jsem tě poznala :)

4 Kikulka Kikulka | Web | 13. května 2010 v 18:05 | Reagovat

[3]: Já taky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama