Srpen 2009

Čas-můj nepřítel....

31. srpna 2009 v 13:54 | Zuzka |  Okolo blogu
Posledních pár dní a týdnů jsem na blog nezavítala. Dívala jsem se sice na něj, ale neměla jsem čas něco sesmolit....předtím jsem dala, aby se dva články zobrazily když tady nebudu, důvod, proč se neobjevily mi není zatím jasný, protože jeden se ukázal a to ten, který oznamoval, že jedu pryč a že jsou články předpřipravené, ale dalších jsem se na blogu nedohledala:( Nevím, jak se to mohlo stát, ale tím se vám omlouvám, že jsem slibovala něco,co se pak nestalo...

Články se uložily do složky Rozepsané, tak se tady v příštích několika dnech objeví. Když jsem pak chtěla napsat jiné, nezbylo moc času, protože: malovala se ložnice, dělala se nová podlaha, předtím se to muselo vystěhovat, pak zase dát zpátky, pak jsem jela na víkend na chalupu do Jizerských hor a pak přijela francouzká návštěva....na počítaš tedy opravdu nezbylo moc času.

Teď se pokusím vynahradit to, co jsem předtím zpackala a snad se mi to podaří a budete zase rádi chodit na tenhle blog:) Vždyť jsem červenec a srpen napsala pouhé dva články...no nic, chyby se stávají každému člověku...:)

Labužnické toasty

1. srpna 2009 v 14:58 | Zuzka |  Různé
Mám tu první slíbený recept. Tento článek byl ve složce "Rozepsané" dost dlouhou dobu. Abych nezdržovala- tady je ten recept:)

Pro: 5 osob
Co potřebujeme?: 10 toastů, 2 meruňky, 3 kolečka ananasu,
1 konzerva z tuňáka, máslo a plátkový sýr

Všechny toasty namažeme máslem. Na první dva dáme meruňky,
na další tři ananas, na zbytek namažeme tuňáka smíchaným s
kečupem. Na všechny toasty položíme sýr a dáme do trouby
zapéct asi tak na deset až patnáct minut.

A to je všechno:) Jednoduché a dobré...