Letní nálada

4. června 2009 v 18:34 | Zuzka | 
Jde na mě letní nálada....nevíte o čem to tady mluvím??? Já bych to asi taky nepochopila, kdybych na tento nadpis narazila! A tak krátké vysvětlení! Letní nálada je u mne vždycky na konci května na začátku června až do chladné zimy. Prostě když jsou "teplé" měsíce! Najednou se mi zdá, že je všechno úžasné, že i učitelky se polepšily...a to už je co říct! No ale v případě, že se učitelky polepšily, to je opravdu jen letní náladxD

Oranžová, žlutá a světle červená, takové barvy přímo miluju. Nechápu proč, ale mám strašně ráda déšť a bouřky, když potom vyjdu ven, je tak krásná nepopsatelná vůně a čistý vzduch. Taky se mi u bubnování kapek na střechu krásně usíná:). Čokoláda je pro mě v letním období najednou ještě lepší! V prázdninovém období mi vždy příjde vhod pomerančový džus! Léto je pro mne taky skvělou příležitostí vyrazit si na kolo. Když jedu krásnou přírodou, nevadí mi ani, že jedu do kopce! O prázdninách píšu deník... doporučuju:). A protože ráda jím zmrzlinu, tak léto je to úplně nejvhodnější období, ne? V létě se nikdy nemračím a pokud, tak jen když mě něco opravdu naštve!

To neznamená, že když zrovna nemám letní období, že sem smutná- to fakt ne! Mám spoustu věcí ráda: blogování, kreslení, cestování a mnoho dalších koníčků...no když koníčků, tak koníčků- miluji ježdění na koni! Jezdím do skvělé stáje!

Ale úplně nejraději mám svoji rodinu, své přátele. U rodiny ani u přátel se nemusím bát, že by si se mnou někodo nepopovídal! Mám vždycky potřebu, někomu něco říct, jsem ukecaná a veselá!

Mám ráda svůj život a svět!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M.I.M.A M.I.M.A | Web | 4. června 2009 v 18:47 | Reagovat

Taky mi léto připadá lepší než studená zima. Ovšem ne když je takové divné deštivé nebosmutné počasí. Podle toho je pak i moje nálada. Mám ráda teplo a slunce ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama